KONST / Oljemålningar / Grafiskt blad 14087045
nr 1408 7045
Kjell Nilsson
(f. 1953), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Vinterlandskap". Signerad, numrerad 38/100. Motivet: 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Kjell Nilsson, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:41:08
18/7 21:01:57